Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiki
Advertisement

Finaliści — uczestnicy, którzy dostali się do finału (pierwsze cztery osoby w rankingu) i walczyli o pierwsze miejsce oraz 100 000 złotych, które mogli przeznaczyć na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Edycja Imię i nazwisko finaliste Imię i nazwisko wokalisty, w którego wcielił się Nazwa utworu Występ Miejsce
I Katarzyna Skrzynecka Sarah Brightman i Andrea Bocelli „Time to Say Goodbye” I miejsce
Agnieszka Włodarczyk Michael Jackson „Thriller” II miejsce
Mariusz Totoszko Freddie Mercury „Bohemian Rhapsody” III miejsce
Artur Chamski Bruno Mars „Marry You” IV miejsce
II Marek Kaliszuk Maria Callas „O Mio Babbino Caro” I miejsce
Marcin Przybylski Frank Sinatra „My Way” II miejsce
Joanna Liszowska Christina Aguilera „Hurt” III miejsce
Barbara Melzer Nelly Furtado „I'm Like a Bird” IV miejsce
III Stefano Terrazzino Mieczysław Fogg „Jesienne Róże” I miejsce
Robert Rozmus Meat Loaf „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)” II miejsce
Grzegorz Wilk Czesław Niemen „Jednego serca” III miejsce
Kaja Paschalska Rihanna „Umbrella” IV miejsce
IV Bartłomiej Kasprzykowski Nat King Cole „When I Fall in Love” I miejsce
Zofia Zborowska Gene Kelly „Singin' in the Rain” II miejsce
Monika Dryl Amy Winehouse „Back to Black” III miejsce
Michał Kwiatkowski Elton John „Your Song” IV miejsce
V Aleksandra Szwed Bernard Ładysz „Ten zegar stary” I miejsce
Dariusz Kordek Jacek Koman „El Tango De Roxanne” II miejsce
Jerzy Grzechnik Florence Welch „Spectrum” III miejsce
Katarzyna Pakosińska Liza Minnelli „New York, New York” IV miejsce
VI Maria Tyszkiewicz Rihanna „Diamonds” I miejsce
Olga Szomańska Robin Thicke i Pharrell Williams „Blurred Lines” II miejsce
Kamil Bijoś Freddie Mercury „The Show Must Go On” III miejsce
Michał Rudaś Andrzej Zaucha „Byłaś serca biciem” IV miejsce
VII Katarzyna Popowska Beyonce „Listen” I miejsce
Joanna Jabłczyńska Jim Carrey „Cuban Pete” II miejsce
Sławomir Zapała Freddie Mercury „We Are the Champions” III miejsce
Zofia Nowakowska Celine Dion „I Surrender” IV miejsce
VIII Kacper Kuszewski Maria Callas „Habanera” I miejsce
Krzysztof Antkowiak Michael Buble „Feeling Good” II miejsce
Anna Dereszowska Edith Piaf „Padam... Padam...” III miejsce
Beata Kowalska Pink „Sober” IV miejsce
IX Filip Lato Robert Plant „Stairway to Heaven” I miejsce
Jan Traczyk Ed Sheeran „Perfect” II miejsce
Anna Guzik Beata Kozidrak „Co mi Panie dasz” III miejsce
Krzysztof Szczepaniak Lady Gaga „Applause” IV miejsce
X Mateusz Ziółko Aretha Franklin „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman” I miejsce
Rafał Szatan Michael Bolton „To Love Somebody” II miejsce
Marek Molak James Hetfield „Nothing Else Matters” III miejsce
Adriana Kalska Doda „Mam tylko Ciebie” IV miejsce
XI Kazimierz Mazur Marilyn Monroe „Bye Bye Baby” I miejsce
Katarzyna Dąbrowska Ryszard Riedel „List do M.” II miejsce
Elżbieta Romanowska Janet Jackson „Together Again” III miejsce
Antoni Smykiewicz Serj Tankian „Toxicity” IV miejsce
XII Adam Strycharczuk Violetta Villas „List do matki” I miejsce
Emilia Komarnicka-Klynstra Edyta Geppert „Jaka róża, taki cierń” II miejsce
Ewelina Lisowska Rita Hayworth „Put The Blame On Mame” III miejsce
Łukasz Zagrobelny Elton John „Sacrifice” IV miejsce
XIII Paweł Dudek Krzysztof Cugowski „Jest taki samotny dom” I miejsce
Filip Gurłacz Sting „Fragile” II miejsce
Małgorzata Andrzejewicz Adele „Set Fire to the Rain” III miejsce
Marta Gałuszewska Dua Lipa „Don't Start Now” IV miejsce
XIV Lesław Żurek Zbigniew Wodecki „Chałupy Welcome to” I miejsce
Paweł Góral Maryla Rodowicz „Ale to już było” II miejsce
Michał Meyer Jon Bon Jovi „You Give Love a Bad Name” III miejsce
Maja Hyży Whitney Houston „Run to You” IV miejsce
XV Robert Janowski Eric Clapton „Layla” I miejsce
Barbara Kurdej-Szatan Adele „Easy on Me” II miejsce
Adam Zdrójkowski Dave Gahan „Enjoy the Silence” III miejsce
Katarzyna Łaska Sia „Titanium” IV miejsce
XVI Johan Waem Czesław Niemen „Płonąca stodoła” I miejsce
Andrzej Kozłowski Luciano Pavarotti „Nessun Dorma” II miejsce
Anna Rusowicz Etta James „Something's Got a Hold On Me” III miejsce
Wiktoria Gabor Whitney Houston „I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me)” IV miejsce

Finaliści

Zwycięzcy Drugie miejsce Trzecie miejsce Czwarte miejsce
I Edycja
TTBZA100 - 1.jpg
TTBZA100 - 3.jpg
TTBZA100 - 29.jpg
TTBZA100 - 2.jpg
Katarzyna Skrzynecka Agnieszka Włodarczyk Mariusz Totoszko Artur Chamski
II Edycja
TTBZA100 - 13.jpg
TTBZA100 - 17.jpg
TTBZA100 - 10.jpg
TTBZA100 - 15.jpg
Marek Kaliszuk Marcin Przybylski Joanna Liszowska Barbara Melzer
III Edycja
TTBZA100 - 20.jpg
TTBZA100 - 21.jpg
TTBZA100 - 22.jpg
TTBZA100 - 19.jpg
Stefano Terrazzino Robert Rozmus Grzegorz Wilk Kaja Paschalska
IV Edycja
TTBZA100 - 38.jpg
TTBZA100 - 34.jpg
TTBZA100 - 31.jpg
TTBZA100 - 36.jpg
Bartłomiej Kasprzykowski Zofia Zborowska Monika Dryl Michał Kwiatkowski
V Edycja
TTBZA100 - 43.jpg
TTBZA100 - 44.jpg
TTBZA100 - 46.jpg
TTBZA100 - 42.jpg
Aleksandra Szwed Dariusz Kordek Jerzy Grzechnik Katarzyna Pakosińska
VI Edycja
1465601.jpg
1465602.jpg
1465698.jpg
1465695.jpg
Maria Tyszkiewicz Olga Szomańska Kamil Bijoś Michał Rudaś
VII Edycja
Kasia100px.jpg
Asia100px.jpg
Sławek100px.jpg
Zosia100px.jpg
Katarzyna Popowska Joanna Jabłczyńska Sławomir Zapała Zofia Nowakowska
VIII Edycja
Kacper.jpg
Krzysztof.jpg
Anna.jpg
Beata.jpg
Kacper Kuszewski Krzysztof Antkowiak Anna Dereszowska Beata Kowalska
IX Edycja
Filip.jpg
Janek.jpg
Ania.jpg
Krzysiek.jpg
Filip Lato Jan Traczyk Anna Guzik Krzysztof Szczepaniak
X Edycja
Ziółko.jpg
Szatan.jpg
Molak.jpg
Kalska.jpg
Mateusz Ziółko Rafał Szatan Marek Molak Adriana Kalska
XI Edycja
Mazur 2.jpg
Dąbrowska 2.jpg
Romanowska 2.jpg
Smykiewicz 2.jpg
Kazimierz Mazur Katarzyna Dąbrowska Elżbieta Romanowska Antoni Smykiewicz
XII Edycja
Strycharczuk.jpg
Komarnicka-Klynstra.jpg
Lisowska.png
Zagrobelny.png
Adam Strycharczuk Emilia Komarnicka-Klynstra Ewelina Lisowska Łukasz Zagrobelny
XIII Edycja
Dudek.jpg
Gurłacz.png
Andrzejewicz.jpg
Gałuszewska.jpg
Paweł Dudek Filip Gurłacz Małgorzata Andrzejewicz Marta Gałuszewska
XIV Edycja
Żurek.png
Góral.jpg
Meyer.jpg
Hyży.png
Lesław Żurek Paweł Góral Michał Meyer Maja Hyży
XV Edycja
Janowski.png
Kurdej-Szatan.png
Zdrójkowski.png
Łaska.jpg
Robert Janowski Barbara Kurdej-Szatan Adam Zdrójkowski Katarzyna Łaska
XVI Edycja
Waem.jpg
Kozłowski.jpg
Rusowicz.jpg
Gabor.jpg
Johan Waem Andrzej Kozłowski Anna Rusowicz Wiktoria Gabor
XVII Edycja
? ? ? ?

Odcinki Specjalne

Galeria

Wszystkie elementy (64)

Advertisement